Nachádzate sa tu:   www.ovomat.sk NÁPOJE

O ovocných nápojoch

Vytlačiť PDF

O ovocných nápojoch

Pre naše automaty OVOMAT odporúčame ovocné koncentráty Alpendrink od nášho partnera spoločnosťi  Nannerl LLC zo Salzburgu.

Nesýtené ovocné nápoje si získali v posledných rokoch medzi spotrebiteľmi veľkú obľubu a mnohí výrobcovia zareagovali na zvyšujúci sa dopyt po týchto nápojoch a preto ich zaraďujeme aj my do nášho portfólia.

Prínosy pre zdravie:
Ovocné šťavy poskytujú minerálne látky, vitamíny, esenciálne mastné kyseliny, sacharidy, bielkoviny a oveľa viac. Všetky tieto faktory majú zásadný význam pre udržanie dobrého zdravia.
Každodenné pitie ovocného nápoja sa môže stať súčasťou Vašej diéty, posilníte si ním imunitný systém, zvýšite energiu, Vaše kosti sa stanú pevnejšími, čím si znižuje riziko ochorenia.
Odporúča sa piť minimálne 400 ml šťavy každý deň.
Bez ohľadu na Váš vek, nikdy nie je neskoro začať piť ovocné šťavy. Naše šťavy neobsahujú žiadne nasýtené tuky sú bez pridania sodíka a môžu byť užitočné pri znižovaní Vášho cholesterolu.

Medzi záklané prednosti nami ponúkaných koncentrátov patrí:
-
žiadne umelé príchute a farby
- výhradne prírodné príchute
- obsahujú vitamíny a minerálne látky
- bez cukru alebo aspartámu
- s prírodnou fruktózou
- vhodné aj pre diabetikov
- iba 6,5 kcal v 100 ml šťavy
- obsah prírodnej ovocnej šťavy v hotovom nápoji je do 24%
-
dôležité vitamíny (napríklad vitamín C podporuje fyzickú silu a odolnosť, B6 podporuje metabolizmus, B12 podporuje koncentráciu, E chráni bunky tela, A podporuje dobré videnie, Niacín stimuluje mozgovú činnosť)

K nápojovému automatu je dodávaná široká škála vysokokvalitných ovocných koncentrátov, ktoré sú založené na báze ovocných šťiav.

Dodávané ovocné koncentráty:
višňa, ananás, multivitamín, pomaranč, jablko, mrkva+ mandarínka, čierna ríbezľa, grep, hruška.


Výhody pre spotrebiteľov:
OVOMAT pomáha zákazníkom šetriť energiu, pretože len skutočné množstvo tekutiny, ktorá sa používa na prípravu nápoja sa chladí a vďaka koncentrátu v bag-in-box-e  už nie sú potrebné veľké skladovacie priestory!

Z hľadiska životného prostredia, bag-in-box má zrejmé výhody.

Z 3 litrového koncentrátu AlpenDrink se vyrobí 60 litrov ovocného nápoja.

 

 

 

 

 

 

Kontakt a podpora

Vendea, s.r.o.
Kukučínova 52 ( areál Slovenská pošta a T-Com )
831 03 Bratislava

0903 542 893 | 0915 742 891